pavasaris un vēlme skūpstīties..

Posted on marts 15, 2011

0


sen nebiju neko rakstījis.. patiesībā slikti, bet ziemas beigas un pavasara tuvošanās – šis brīdis ir gana smags.. līdz pirmajam zaļajam pumpuram, kuru ieraudzīšu, tad iekšā būs pamatīgs sitiens un spēku uzplūds.. nekas jauns nav atgadījies, kā citiem, nekas īpašs nav noticis.. laikam jau esmu vienkāršs puisis, bet nesūdzos.

galvenās divas lietas – skumjas par Lecošās Saules zemē notiekošo, patiešām pārdzīvoju.. ar skumjām, ko spēju izjust pret tiem, kam šobrīd ir ļoti smagi…

otra lieta uz tā fona ir pavisam maznozīmīga, bet… saistīta ar mani, tādēļ arīdzan aktuāla – es gribu skūpstīties, un tā labi daudz.. līdz ar to, laikam jāizsludina konkurss uz “skūpstu puiša” vietu, bet protams, ka daudz labāk ja viņš uzrastos.. nāktu pretī… nesamākslota atrašanās…

pavasaris laikam patiešām liek asinīm straujāk plūst un sajust ko patiešām romantisku..  vai ideāli būtu trakā pavasara romantika, kas pāriet vasaras baudīšanā un iegrimst rudens mierīgā kopā būšanā pie siltas krāsns mūrīša ar karstu aveņu tēju???

p.s. viens no smukiem slaveniem puišiem redzams iepriekšējā rakstiņā, un te viena bilde ar puisi, kas pieminēts jau kādu laiku iepriekš, pie raksta par tiem, kas man šķiet simpātiski no kino pasaules..

Tagged: ,
Posted in: melleņu naktis